KORANDO E-MOTION

Pilnībā elektrisks un ar īsta SUV praktiskumu

Nostiprinot savu SUV speciālistu reputāciju, uzņēmums KGM | SsangYong ir spēris kārtējo lielo soli uz priekšu, laižot klajā savu pirmo elektrisko SUV Korando e-Motion. e-Motion saglabā sava priekšgājēja Korando praktiskumu, daudzpusīgumu un robusto izskatu un papildus piedāvā pilnveidotas drošības sistēmas un, kas visbūtiskāk, tīras elektropiedziņas ekonomijas un ekoloģiskuma priekšrocības.

 

551 L BAGĀŽAS IETILPĪBA

e-Motion ir izcils visās situācijās – no tāliem braucieniem cauri visai valstij līdz īsiem ģimenes izbraucieniem ārpus pilsētas. Tas piedāvā savā klasē labāko bagāžas ietilpību un plašas sēdvietu konfigurācijas iespējas visdažādākajām vajadzībām.

 

MAKSIMĀLI PROGRESĪVA PIEEJA

„Blaze Cockpit“ piedāvā unikālu augsto tehnoloģiju un estētikas harmoniju. Braukšanas informācija tiek attēlota 12,3 collu instrumentu blokā un plašā salona centrā esošajā lielajā ekrānā.

 

TALANTĪGS BEZCEĻOS

Korando e-Motion spējas bezceļos ir nepārspētas elektroautomobiļu kategorijā. Automobilis piedāvā SUV raksturīgu praktiskumu, klīrensu un uzbraukšanas leņķi, kas ļauj pārvarēt ceļā esošos šķēršļus un pat šķērsot līdz 30 cm dziļu ūdeni.

 

7 GADU GARANTIJA

KGM | SsangYong ir pilnībā pārliecināti par Korando e-Motion kvalitāti. To apliecina 7 gadu vai līdz 150 000 km nobraukuma ražotāja garantija. Visi automobiļi ir izstrādāti un ražoti Dienvidkorejā atbilstoši augstākā līmeņa standartiem.

 

ĀRIENE

Stils, kas izsauc emocijas

Dinamisks un izsmalcināts: Korando e-Motion vizuāli jaudīgā priekšējā bufera ģeometrijā ir iekļauts intriģējošs haizivs spuras motīvs, kas pauž spēku un pārliecību. Punktotā virsmas tekstūra, kas atgādina haizivs zvīņas, ir viens no daudzajiem dizaina elementiem, kas atspoguļo rūpīgumu un uzmanību pret detaļām.

 

PILNI LED DIENAS GAITAS LUKTURI UN PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Korando e-Motion priekšējiem lukturiem ir zili akcenti, kas priekšpusei piešķir futūristisku un elektroautomobiļiem raksturīgu izskatu. Par komfortu un drošību rūpējas standarta aprīkojumā iekļautā tālo gaismu palīgsistēma.
LED priekšējie lukturi nav pieejami Crystal modelim.

 

AIZMUGURES DIZAINS

Aizmugure ir ne tikai eleganta, bet arī funkcionāla. Aizmugures LED kombinētie lukturi piešķir Korando e-Motion unikāli atpazīstamu gaismas motīvu papildu dinamikai un labākai redzamībai.

 

17 COLLU VIEGLMETĀLA DISKI

Korando e-Motion ir aprīkots ar 17 collu vieglmetāla diskiem un 215/65R riepām.

 

SALONS

Maksimāli progresīva pieeja

piedāvā unikālu augsto tehnoloģiju un estētikas harmoniju. Braukšanas informācija tiek attēlota 12,3 collu instrumentu blokā un plašā salona centrā esošajā lielajā ekrānā.

 

8 VAI 9 COLLU SKĀRIENEKRĀNS

Infoizklaides sistēmas izmērs ir atkarīgs no aprīkojuma līmeņa. Jūs varat lietot sava viedtālruņa funkcijas, jo Bluetooth, Apple CarPlay un Android Auto ietilpst Korando e-Motion standarta aprīkojumā.
Navigācija ir pieejama tikai ar 9 collu ekrānu.

 

PILNĪGS KOMFORTS

Mainīga blīvuma putu sēdekļu spilveni sniedz izcilu atbalstu pleciem, mugurai un pārējiem svarīgākajiem spiediena punktiem, savukārt salona plašums nodrošina ērtu iekāpšanu un izkāpšanu. Apsildāmi pirmās rindas sēdekļi gādā par vēl patīkamāku braukšanu aukstā laikā.

Quartz modeļa papildu aprīkojumā ir pieejama ādas paka ar elektriski regulējamu vadītāja sēdekli un priekšējo sēdekļu ventilāciju.

 

JAUNA LĪMEŅA VIETAS IZMANTOŠANAS EFEKTIVITĀTE

Korando e-Motion ir izcils visās situācijās – no tāliem braucieniem cauri visai valstij līdz īsiem ģimenes izbraucieniem ārpus pilsētas. Tas piedāvā savā klasē labāko bagāžas ietilpību un plašas sēdvietu konfigurācijas iespējas visdažādākajām vajadzībām.

Quartz modeļa papildu aprīkojumā var izvēlēties bagāžas nodalījuma durvju elektropiedziņu.

 

VEIKTSPĒJA

Nebijuša līmeņa dinamika

Elektromotors apvieno klusu darbību un braukšanas stabilitāti ar sporta auto cienīgu dinamiku. Jauda ir pieejama uzreiz pēc kustības uzsākšanas, un reģeneratīvā bremzēšana izmanto kinētisko enerģiju akumulatoru uzlādei.

 

207 ZS ELEKTROMOTORS

Jaudīgo dinamiku ļauj izbaudīt uzreiz pieejamā 152,2 kW jauda un 339 Nm griezes moments. Korando e-Motion ir pieejams ar priekšpiedziņu. Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h aizņem nepilnas astoņas sekundes.

 

PĀRSLĒGŠANAS LĀPSTIŅAS PIE STŪRES

Pārslēgšanas lāpstiņas padara braukšanu aizraujošāku. Bremzēšanas reģenerācijai ir trīs līmeņi, kurus visus ir ļoti ērti kontrolēt ar lāpstiņām pie stūres.

Visaugstākajā iestatījumā Korando e-Motion ļoti efektīvi samazina ātrumu, un praktiski visu laiku ir iespējams braukt tikai ar vienu pedāli, bet bremzes ir nepieciešamas tikai, lai pilnībā apstātos pie luksofora.

 

ELEKTRONISKĀ TRANSMISIJA

Elektropiedziņai nav klasiskās pārnesumkārbas, jo tai ir viens pārnesums. Šāds risinājums nepalielina automobiļa svaru un ļauj izmantot maksimālo griezes momentu, jau uzsākot kustību. Tradicionālā T formas pārslēga roktura augšā ir parocīgas informatīvās bultiņas, kas palīdz izvairīties no pārslēgšanās kļūdām P režīmā.

 

UZLĀDE

Uzlāde, kas iederas jūsu ikdienas grafikā

Ar 7 kW mājas uzlādes staciju pilnībā izlādētu akumulatoru var uzlādēt līdz 100% līmenim aptuveni 11 stundu laikā. Ar 100 kW līdzstrāvas (DC) ātro lādētāju aptuveni 33 minūtēs var sasniegt 80% līmeni.

 

PROGRAMMĒJAMA UZLĀDE

Infoizklaides sistēmas izvēlnē var ieplānot noteiktu uzlādes laiku. Iestatiet uzlādes sākuma un beigu laiku un nedēļas dienas, lai izmantotu izdevīgāka elektroenerģijas tarifa priekšrocības. Ir iespējams arī iestatīt, lai uzlāde tiktu pārtraukta, kad akumulators ir uzlādēts līdz noteiktai nobraukuma rezervei, vai iestatīt standarta uzlādes strāvu paaugstinātai stabilitātei.

 

MĀJAS UZLĀDES KABELIS SADZĪVES KONTAKTLIGZDĀM

Izmantojot pārnēsājamo lādētāju, savu Korando e-Motion varat uzlādēt no standarta sadzīves kontaktligzdas. Uzlādes ilgums no 0 līdz 100% ir 30 stundas.

 

ĒRTI UZLĀDES RISINĀJUMI

Mūsu izplatītāji ar prieku pastāstīs jums vairāk par lādētājiem, kā izvēlēties mājas uzlādes ierīci un vai jums ir nepieciešams Type 2 uzlādes kabelis.

 

DROŠĪBA

Drošība, kas sargā un rūpējas

Korando e-Motion ir aprīkots ar Deep Control – KGM | SsangYong pilnveidoto autonomās braukšanas sistēmu, kas ar kameras un radara palīdzību nepārtraukti analizē satiksmes situāciju un bīstamās situācijās spēj veikt preventīvas darbības, lai izvairītos no negadījuma.

 

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (IACC) un joslas ieturēšanas centrēšanas palīgsistēma (CLKA)

IACC autonomās braukšanas režīms palīdz noturēt automobili joslas vidū. Sekojot līdzi joslu apzīmējumiem ar priekšējās kameras palīdzību un piestūrējot, CLKA palīdz vadītājam noturēt automobili joslas vidū neatkarīgi no braukšanas ātruma.

 

Autonoma ārkārtas bremzēšanas sistēma

Palīdz izvairīties vai mazināt sadursmes risku, pamanot lēnāk braucošus vai apstājušos transportlīdzekļus un iepriekš brīdinot vadītāju.

 

Inteliģentās tālās gaismas

Automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, konstatējot pretī braucošu transportlīdzekli, lai padarītu braukšanu diennakts tumšajā laikā vieglāku un drošāku.

 

Ceļa zīmju atpazīšana

Tā ir drošības sistēma, kas atpazīst ceļa zīmes un attēlo nolasīto informāciju mērinstrumentu blokā, kur tā ir redzama vadītājam.

 

AUGSTI ATTĪSTĪTAS DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJAS

Elektriskā bremžu sistēma, kas ietver visas elektroniskās stabilitātes kontroles funkcijas, nodrošina visaugstākā līmeņa bremzēšanu un klusāku darbību ne tikai nogāzēs, bet arī uz visu veidu ceļa segumiem drošākai braukšanai.

 

Izturīgs un drošs

Lai paaugstinātu izturību un drošību, e-Motion virsbūves konstrukcijā izmantotā augstas izturības un ultraaugstas izturības tērauda daudzums ir pieaudzis līdz 77%. Pasažieru drošības karkasam ir pastiprināta konstrukcija, lai sniegtu labāku aizsardzību sadursmē.

 


Garantija: 7 gadi vai 150 000 km

Darbvirsmas versija