TORRES


 

Jaunais Torres. Negaidīts piedzīvojums.

Torres ir iedvesmojies no izteiksmīgām dabas ainavām. Šis drosmīgais, izturīgais un pārliecinātais krosovers sniedz jums dinamisku, jautru braukšanu ikdienas dzīvē. Aprīkots ar 1,5 GDI benzīna turbodzinēju (163 ZS/120 kW, 280 Nm) un Aisin 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu ar pārslēgiem uz stūres. Jūs varat izvēlēties priekšējo vai četru riteņu piedziņas modeli.

 

UPJU ŠĶĒRSOŠANA

Ir iespējama iegremdēšanās līdz 300 mm dziļumam (ar ātrumu zem 30 km/h), pateicoties ļoti efektīvai šasijas hidroizolācijai.

 

ATJAUTĪGS UN INTUITĪVS SALONS

Kamēr Torres eksterjers rada raupju, skarbu noskaņu, tā interjers ir paredzēts, lai atveidotu smalkāku, ērtāku un mūsdienīgāku telpu. Tā salona dizains ir ergonomisks ar minimālām fiziskām vadības ierīcēm, vienlaikus nodrošinot skaidru komunikāciju, vieglu vadību un ērtības, attēlojot informāciju trīs atsevišķos displejos.

 

NOKĻŪSTIET TURP UN ATPAKAĻ DROŠI

Pateicoties novatoriskām viedajām tehnoloģijām, jūs varat droši doties uz savu galamērķi. Vadītāja un pasažieru drošība tiek nodrošināta ar 8 klasē labākajiem drošības spilveniem* un vispārdomātāko augstas stiepes tērauda plākšņu izmantošanu. Visām piecām sēdvietām ir drošības jostu atgādinājums, lai pārliecinātos, ka katrs brauciens ir drošs jau no brīža, kad automobilis tiek iedarbināts.
* Vadītāja ceļgalu drošības spilvens nav pieejams Quartz modelim.

 

ĀRIENE

Izturības vadīts

Izmantojot oriģinālā un autentiskā krosovera dizaina vadlīnijas, šis jaunais automobilis no jauna interpretē KGM garu un mantojumu. Apvienojot oriģinālā dizaina elementus drosmīgā, pārliecinātā izskatā, kas sakausēts ar novatoriskām tehnoloģijām un funkcionalitāti.

 

PRIEKŠĒJAIS REŽĢIS

Priekšgalu izceļ režģis ar sešām vertikālām spraugām, plāni LED priekšējie lukturi, spēcīgas un dinamiskas dzinēja pārsega līnijas, lielas mākslīgās ieplūdes atveres un alumīnija stila aizsargplāksne.

 

UNIKĀLA STILA SPOGUĻI

Karoga stila sānu spoguļi ir aprīkoti ar LED indikatoriem un atkausēšanas sistēmu, lai jūs justos droši ikvienā piedzīvojumā.

 

IZŠĶIROŠĀS DETAĻAS

Kombinētie LED aizmugurējie lukturi, sešstūru tipa aizmugures apdare virsbūves krāsā un ārējais bagāžas nodalījuma rokturis.

 

18” UN 20” VIEGLMETĀLA DISKI

Torres komplektācijā ietilpst 18” vieglmetāla diski ar rombveida griezumu. Sapphire modeļa 20” vieglmetāla diski ar P255/50R 20” riepām ir papildaprīkojums.

 

SALONS

Paplašiniet redzesloku

Sēžot pie tā platā, plānā un mūsdienīgā informācijas paneļa, jūs varat sajust plašumu un netraucētu skatu uz priekšā esošo ceļu. Neatkarīgi no tā, vai braucat pa pilsētu vai esat ceļā uz kalniem, izbaudiet garām slīdošo ainavu un aizrautību par to, kas slēpjas aiz nākamā līkuma.

 

FONA APGAISMOJUMS

Maigs un grezns garastāvokļa apgaismojums, ko var iestatīt jebkurā no 32 krāsām, akcentē interjeru, un to var regulēt naktī, lai novērstu atspīdumu un radītu miera sajūtu.

Nav pieejams Quartz modelim.

 

VIEDS, DIGITĀLS UN INTUITĪVS

Torres samazina fizisko vadības ierīču izmantošanu, nevainojami integrējot tās harmoniskā un ergonomiskā interjera dizainā, vienlaikus nodrošinot skaidru komunikāciju, vieglu vadību un ērtības, attēlojot informāciju trīs atsevišķos displejos.

 

Torres ir 12,5” digitālais klasteris, 9” viedās audionavigācijas* ekrāns un 8” LCD skārienekrāna displejs gaisa temperatūrai un citām vadības ierīcēm.
* Navigācija ir papildu aprīkojums Quartz modelim. Standarta aprīkojums Sapphire modelim.

 

PIEVIENOJIET SAVU TĀLRUNI

Izmantojiet sava mobilā tālruņa funkcionalitāti automobilī, izmantojot Apple CarPlay vai Google Android Auto lietotni. Un, ja tālrunim ir nepieciešama papildu enerģija, priekšpusē atrodas bezvadu lādētājs* un salona priekšā un aizmugurē – USB porti.

* Bezvadu lādētājs nav pieejams Quartz modelim.

 

KOMFORTS PRIEKŠĀ UN AIZMUGURĒ

Vadītāja sēdeklis ir regulējams 8 virzienos, un tam ir 2 virzienu jostasvietas atbalsts. Aizmugures sēdekļiem ir atzveltnes nolaišanas funkcija. Sēdekļu apsilde ir pieejama kā priekšā, tā aizmugurē, bet sēdekļu ventilēšana tikai priekšā.
Visas iepriekš uzskaitītās sēdekļu funkcijas nav pieejamas Quartz modelim.

 

LIELA BAGĀŽAS TELPA, KAS PIEDIEN VIDĒJA IZMĒRA SUV

Bagāžas nodalījumam ir klasē labākā ietilpība no 703 litriem līdz 1662 litriem. Zem bagāžas grīdas ir arī diskrēta un slēpta vieta vēl lielākai telpas efektivitātei un drošībai. Šī lielā izmantojamā telpa kļūs par daļu no jūsu jaunā dzīvesveida.

 

VEIKTSPĒJA

Spēcīgs, dinamisks un jautrs

Torres tiešās iesmidzināšanas benzīna turbo dzinējs un vienmērīgā, efektīvā transmisija ātri reaģē jau no iedarbināšanas brīža, demonstrējot izcilu veiktspēju reālos braukšanas apstākļos. Sajūtiet, kā vairojas prieks un kontrole, pateicoties optimizētajiem braukšanas režīmiem: parastajam (Normal), sporta (Sport) un ziemas (Winter).

 

1,5 GDI BENZĪNA TURBODZINĒJS

Ņemot vērā globālo tendenci uz augstas veiktspējas samazināta izmēra dzinējiem, šis agregāts nodrošina maksimālu griezi jau no 1500 apgr./min, lai nodrošinātu dinamisku braukšanu ikdienas dzīvē.
Maksimālā jauda: 163 ZS/120 kW pie 5500 apgr./min
Maksimālais griezes moments: 280 Nm

 

AISIN 6 PĀRNESUMU AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA

Jaunākā 3. paaudzes 6 pārnesumu Aisin automātiskā transmisija, kas izvēlēta dažiem no pasaules labākajiem automobiļiem, nodrošina izcilu pārslēgšanas veiktspēju un veiklu un vienmērīgu gaitu.

 

PILNPIEDZIŅA

Neatkarīgi no tā, vai braucat apvidū vai lietū, Torres nodrošina drošu braukšanas veiktspēju, optimāli sadalot piedziņas spēku starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem.

 

UPJU ŠĶĒRSOŠANA

Ir iespējama iegremdēšanās līdz 300 mm dziļumam (ar ātrumu zem 30 km/h), pateicoties ļoti efektīvai šasijas hidroizolācijai.

 

VILKTSPĒJA

Ja piekabe vilkšanas laikā sašķiebjas, piekabes šūpošanās kontroles funkcija palīdz vadītājam atgūt kontroli, kad šī satraucošā parādība sāk ietekmēt stūres un virziena stabilitāti.

1500 kg vilkšanas ierobežojums piekabei ar bremzēm, 500 kg piekabei bez bremzēm.

 

DROŠĪBA

Vislabākā drošība savā klasē – nekādu kompromisu

Vadītāja un pasažieru drošība tiek nodrošināta ar 8 klasē labākajiem drošības spilveniem* un vispārdomātāko augstas stiepes tērauda plākšņu izmantošanu. Visām piecām sēdvietām ir drošības jostu atgādinājums, lai pārliecinātos, ka katrs brauciens ir drošs jau no brīža, kad automobilis tiek iedarbināts.
* Vadītāja ceļgalu drošības spilvens nav pieejams Quartz modelim.

 

INTELIĢENTĀ ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (IACC) UN JOSLAS IETURĒŠANAS CENTRĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (CLKA)

Tā nodrošina joslas ieturēšanas un centrēšanas palīdzību jebkurā ātrumā IACC autonomajā braukšanas režīmā. CLKA uzlabo vadītāja ērtības, palīdzot automobilim atrasties joslas centrā neatkarīgi no tā, vai braucat ar lielu vai mazu ātrumu, uzraugot joslu marķējumu caur priekšējo kameru un regulējot stūri.

 

VAIRĀKU SADURSMJU BREMZĒŠANA

Torres elektroniskajā stabilitātes programmā ietilpst vairāku sadursmju bremžu sistēma, kas novērš sekundāras avārijas pēc primārā negadījuma.

 

AKLĀS ZONAS PALĪGSISTĒMA

Šīs sistēmas automātiski palīdz bremzēt, ja tiek konstatēts sadursmes risks ar aklajā zonā esošajiem transportlīdzekļiem, mainot joslu.

 

AIZMUGURES ŠĶĒRSVIRZIENA SATIKSMES PALĪGSISTĒMA

Automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, konstatējot pretī braucošu transportlīdzekli, lai padarītu braukšanu diennakts tumšajā laikā vieglāku un drošāku.

 

TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA

Automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, konstatējot pretī braucošu transportlīdzekli, lai padarītu braukšanu diennakts tumšajā laikā vieglāku un drošāku.

 

AUTONOMA ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Palīdz izvairīties vai mazināt sadursmes risku, pamanot lēnāk braucošus vai apstājušās transportlīdzekļus un iepriekš brīdinot vadītāju.

 


Garantija: 5 gadi vai 100 000 km

Darbvirsmas versija