Jaunais SsangYong Rexton: vairāk spēka, drošības un stila

SsangYong Rexton ir oriģināls, liels apvidus automobilis ar lonžeronu šasiju un pieslēdzamu pilnpiedziņu. Tam ir 224 mm klīrenss, un tas spēj vilkt 3000 kg smagu piekabi. Bagātīgais aprīkojums un apvidus automobiļa funkcijas padara Rexton par neticami izdevīgu piedāvājumu.

 

STILA IESKĀVUMĀ

Rexton ir 5 vai 7 sēdvietas ar pienācīgu plašumu tajās sēdošajiem. Salona pamatprincips ir vienkārši padarīt visu ap vadītāju esošo instinktīvu un baudāmu. Plašums plecu līmenī un virs galvas. Ādas sēdekļi. Vairākos virzienos regulējami sēdekļi. D formas stūre ar labu satvērienu.

 

EFEKTĪVA GRIEZES MOMENTA IZMANTOŠANA

Rexton 2,2 l dīzeļa dzinējs ļauj gan izkļūt no sarežģītām vietām, gan izbaudīt aizraujošu braukšanu un attīsta iespaidīgu griezes momentu paātrinoties vai velkot piekabi. Velkamās piekabes masa ir 3000 kg.

 


ĀRIENE

MAJESTĀTISKS STILS

Piektās paaudzes SsangYong Rexton ir drosmīgs solis uz priekšu, kura pamatā ir 65 gadu laikā uzkrātā pilnpiedziņas pieredze. Kā robusts un autentisks pilnpiedziņas automobilis tas nevienu neatstāj vienaldzīgu ar savu iespaidīgo klātbūtni un dinamiskajām līnijām.

 

Unikāls priekšējais režģis

Rexton dizains ir svaigs un mūsdienīgs. Priekšpusē dominē unikāls priekšējais režģis, kas ir vienlīdz iespaidīgs un oriģināls.

 

LED priekšējie lukturi

Izteiksmīgajos LED priekšējo lukturu blokos ir apvienoti LED dienas gaitas lukturi un pagrieziena rādītāji, bet stilu noslēdz LED miglas lukturi.

 

LED aizmugures lukturi

Nelielas izmaiņas ir redzamas arī Rexton elegantajā aizmugurē – LED kombinētie aizmugures lukturi, pagrieziena rādītāji, kas pilda arī atpakaļgaitas lukturu funkcijas, un aizmugures buferis, kas akcentē dubulto izpūtēju.

 

Rexton standarta aprīkojumā ietilpst modernas jumta sliedes, bet papildu aprīkojumā var izvēlēties jumta lūku.

 


SALONS

IETILPĪGS UN DAUDZPUSĪGS

Rexton piedāvā plašumu vadītājam un pasažieriem, neaizmirstot arī par vietu bagāžai. Piecvietīgajā versijā visi pasažieri var braukt pilnā komfortā, kā arī ir daudz vietas bagāžai – 820 litri. Tas ir daudz vairāk nekā vairumam universāļu.

 

Digitālais mērinstrumentu bloks

Visam priekšgalā ir 12,3 collu digitālais mērinstrumentu bloks ar iespēju izvēlēties analogu vai pilnībā digitālu stilu. Tas ir arī savienots ar centrālo infoizklaides sistēmu un attēlo kartes un audiosistēmas informāciju tieši vadītāja acu priekšā.

 

9 collu multivides sistēma ar navigāciju

SsangYong Rexton standarta aprīkojumā ietilpst skārienekrāns ar navigācijas sistēmu un dubulto Bluetooth funkciju. Papildu aprīkojumā ir pieejams 360 grādu apkārtskata monitors, kas atvieglo novietošanu stāvvietā un sniedz vadītājam pārliecību pat visšaurākajās vietās.

 

Vieta, kur augt

SsangYong Rexton var būt piecvietīgs vai septiņvietīgs. Tā ir vieta, kur jums patiks atrasties. Salons ir plašs un grezns un piedāvā daudz vietas plecu līmenī un virs galvas. Otrajā sēdekļu rindā ir īpaši daudz vietas kājām, un tās sēdekļus var pilnībā nolocīt, lai iegūtu vairāk vietas bagāžai.

 

Rexton pietiks vietas visai jūsu dzīvei, jo bagāžas nodalījuma maksimālā ietilpība ir aptuveni 2 m³.

 

Komforta ieskāvumā

Tās ir mazas, ērtas lietas, kas padara patīkamāku katru braucienu. Veiciet tālruņa zvanus, lasiet īsziņas un klausieties mūziku pie stūres un uzlādējiet tālruni bezvadu režīmā*. Elektriskā stāvbremze un sēdekļi ar elektronisko atmiņu* vai ventilāciju* ir tikai daži no Rexton pieejamā komforta aprīkojuma elementiem.
*Papildu aprīkojums.

 


REXTON SALONA KRĀSAS

Snow bēša – ādas apdare

Espresso brūna – ādas apdare

Melns zamšs – ādas apdare

 

Melna ādas apdare + bēša griestu apdare

Ash melna ādas apdare

 

 


VEIKTSPĒJA

EFEKTĪVA GRIEZES MOMENTA IZMANTOŠANA

Rexton 2,2 l dīzeļa dzinējs ļauj gan izkļūt no sarežģītām vietām, gan izbaudīt aizraujošu braukšanu un attīsta iespaidīgu griezes momentu paātrinoties vai velkot piekabi. Jauna E-Tronic 8 pārnesumu automātiskā transmisija vienmērīgi pārslēdz pārnesumus un nodrošina degvielas ekonomiju plašā braukšanas ātruma diapazonā.

 

2,2 l dīzeļa dzinējs

Maksimālā jauda: 202 ZS (148,6 kW) pie 4000 apgr./min

Maksimālais griezes moments: 441 Nm pie 1600–2600 apgr./min

Darba tilpums: 2157 cm3

Pieslēdzama pilnpiedziņa

Pieslēdzamā pilnpiedziņa ļauj vadītājam pašam izvēlēties, kad aktivizēt sistēmu, atkarībā no ceļa vai bezceļu apstākļu izmaiņām. Līdz ar to sistēmas darbība ir daudz drošāka un efektīvāka nekā pastāvīgai pilnpiedziņai.

Diferenciāļa bloķēšanas sistēma

Ja grūti izbraucamā apvidū izbuksē kāds no riteņiem, sistēma nobloķē diferenciāli, lai tiktu galā ar sarežģīto situāciju.

 

8 pārnesumu automātiskā transmisija

8 pārnesumu automātiskā transmisija ar elektronisko vadību ir efektīva un atsaucīga un pārslēdz pārnesumus vienmērīgi un klusi.

 

Braukšanas režīmu sistēma

Automātiskajai transmisijai var izvēlēties braukšanas režīmu (normālo/sporta/ziemas) drošai un individuāli pielāgotai braukšanai. Normālais režīms piedāvā sabalansētu degvielas ekonomiju un jaudu. Sporta režīms sniedz papildu jaudu, bet ziemas režīmā kustība tiek uzsākta otrajā pārnesumā, lai novērstu riteņu izbuksēšanu uz apledojuša ceļa.

 

Vilktspēja

Rexton bez grūtībām spēj vilkt lielu dzīvojamo furgonu, zirgu piekabi, laivas vai darba piekabi. Tam ir spēcīga lonžeronu rāmja šasija, kas ļauj vilkt līdz 3000 kg smagu piekabi.

 

Piekabes šūpošanās kontrole

Tā uzlabo stabilitāti, konstatējot un automātiski stabilizējot piekabes sānvirziena kustības un šūpošanos vilkšanas laikā.

 

Virsbūve

Rexton ir veidots uz ārkārtīgi spēcīgiem pamatiem. Tā nesošā rāmja konstrukcija ir izgatavota no 1,5 GPa ārkārtīgi augstas izturības tērauda.

81,7% no automobiļa virsbūvē izmantotajām tērauda loksnēm ir no augstas stiprības, augsta blīvuma augstleģēta tērauda. Tas nodrošina izcilu stingrību un aizsardzību sadursmes gadījumā, maksimāli palielinot drošo zonu salonā.

 


DROŠĪBA

GUDRA DROŠĪBA

Jo gudrāks ir automobilis, jo gudrāka ir braukšana. Rexton ir viens no visgudrākajiem un visdrošākajiem automobiļiem savā klasē. Tā aprīkojumā ietilpst plašs klāsts visjaunāko vadītāja palīgsistēmu tehnoloģiju.
 

Brīdinājums par izbraukšanu no joslas

Brīdina vadītāju, ja priekšējā kamera konstatē neparedzētu novirzīšanos no braukšanas joslas.

 

Priekšā esošā transportlīdzekļa izkustēšanās brīdinājums

Sistēma informē vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis uzsāk kustību.

 

Ceļa zīmju atpazīšana

Atpazīst priekšā esošās ceļa zīmes, izmanto rakstzīmju atpazīšanas programmatūru, lai nolasītu tās, un attēlo simbolu infoizklaides ekrānā.

 

Inteliģentās tālās gaismas

Automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, konstatējot pretī braucošu transportlīdzekli, lai padarītu braukšanu diennakts tumšajā laikā drošāku.

 

Aklās zonas brīdinājums*

Konstatē aklajā zonā esošus transportlīdzekļus, kas tuvojas no aizmugures, un brīdina ar mirgojošu gaismu sānu spogulī.
*Papildu aprīkojums.

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums*

Izmantojot stūros novietotus radarus un brīdinot vadītāju, sistēma palīdz izvairīties no sadursmes atpakaļgaitā ar transportlīdzekļiem, kas tuvojas no sāniem.
*Papildu aprīkojums.

 

Darbvirsmas versija